7th - 9th Grade Winners

Last updated Wednesday, April 23, 2017.

Sue Handís Imagery

7th to 9th Grade Winners

Text Box: Rossetti 
main page
Text Box: 10th to 12th 
Grade Winners

7th Grade

Althea Cigan (D)

Barbara Comerosky (LL)

Krista Dieffenbach (T)

Sophia Dabsheh (LL)

Claire Dougherty (LL)

Isabella Edwards (CT)

Janet Federici (D)

Kami Goss (LL)

Julia Ide (NW)

Emma Klusmeyer (CT)

Karlee Kreller (RLCA)

C.J. Leonard (CT)

Isabella Locke (GSA)

Jillian Lynn (SH)

Katherine Majeski (SH)

Calli Ogurkis (D)

Alyssa Olson (LL)

Bryan Osipower (D)

Maddison Park (LL)

Luke Polachek (D)

Rachel Polifka (SH)

Ashley Roberts (T)

Jimmy Ruane (D)

Kaya Sabbatini (T)

Kaitlyn Shaver (CT)

Alize Skidmore (LL)

Caroline Stallard (D)

Abbey Stokes (LL)

Charles Swepston (D)

Malorie Taylor (T)

Reese Tucker (SH)

Garrett Vitali (SH)

Morgan Williams (D)

Olivia Williams (LL)

Rylee Wilpiszewski (SH)

Karly Wolfe (SH)

Ally Young (LL)

Kelley Zimmerman (LL)

8th Grade

Katie Anderson (T)

Julianna Baker (RLCA)

Rebecca Berry (T)

Emily Blaine (CT)

Robert Booth (NW)

Hailey Carey (NW)

Matthew Cheskiewicz (D)

Chris Ely (T)

Jacob Ezzo (T)

Alexis Evanitus (NW)

Emily Fairchild (SH)

Lauren Glickert (CT)

Amelia Grudkowski (GSA)

Sarah Gurzynski (D)

Mykael Harvey (T)

Nicole Howell (T)

Katie Kaplanski (LL)

Bethany Kelsey (CT)

Logan Kuhar (LL)

Gianna Kurtz (LL)

Hannah Leary (SH)

Marah Leo (NW)

Ava Mason (T)

Hannah Matysik (LL)

Sean Meder (T)

Natasha Mihalko (LL)

Rebecca Mock (T)

Querida Morgan (HS)

Ryan Nestorick (NW)

Josh Peters (D)

Alyssa Pisano (SH)

Kristin Pisano (SH)

Emma Race (T)

Camryn Rogers (T)

John Stone (CT)

Sadie Taylor (SH)

Morgan Vincelli (D)

Caroline Warner (HS)

Erin Weaver (T)

Elizabeth Weed (SH)

Samantha Williams (NW)

Jordan Winn (NW)

9th Grade

Erinn Adams (NW)

Nico Amante (NW)

Nicole Amoachi (WS)

Jaycee Arnold (NW)

Seanna Ashton (LL)

Kate Bilby (NW)

Jennie Boberick (NW)

Sophie Burke (T)

Isaac Clark (T)

Noah Daily (D)

Olivia Delevan (D)

Paige Edwards (MH)

Tess Edwards (NW)

Brandi Faux (NW)

Bridget Frame (T)

James Goodrich (NW)

Ashley Griffin (T)

Mary Grow (T)

Maggie Guillaume (CT)

Abby Hastings (D)

Brianna Hodel (LL)

Gabriella Hontz (NW)

Alyssa Kapsick (LL)

Madison Kaufer (D)

Rachel Kenia (T)

Alexis Kendig (NW)

Ava Kidd (T)

Alicia Kipp (LL)

Madee Kishbach (NW)

Rachel Klinges (D)

Everett Klusmeyer (CT)

Nicholas Kosek (NW)

Wrenn Lechleitner (NW)

Kali Madl (NW)

Jay Martin (LL)

Morgan Masso (NW)

Morgan Masters (LL)

Hannah McClain (T)

Caitlyn McHenry (SH)

Jensen Meade (MCS)

Samantha Michael (D)

Gavin Middaugh (MCA)

Ava Miller (NW)

Chelcea Morgan (SH)

Laura Muntz (NW)

Emily Nichols (T)

Eisela Pasko (T)

Samantha Pickering (NW)

Madison Porasky (D)

Crystal Post (NW)

Aaron Rittle (NW)

Abby Rosso (D)

Autumn Savitski (LL)

Matthew Saxe (NW)

Emma Simmonette (LL)

Samantha Snyder (NW)

JoEllen Spencer (D)

Sarah Stallard (D)

Jennalyn Stuart (LB)

Emma Sweitzer (D)

Ariel Vikara (T)

Ariana Walker (NW)

Sierra Wall (NW)

Kasie Weidner (MCA)

Nicholas Wilde (NW)

Leanna Yatcilla (SH)

Autumn Young (NW)