10th - 12th Grade Winners

Last updated Wednesday, April 23, 2017.

Sue Handís Imagery

10th to 12th Grade Winners

Text Box: Rossetti 
main page

10th Grade

Asa Atherholt (NW)

Matthew Atherton (MCA)

Bailey Aumick (LL)

Jordana Bach (T)

Abigail Bartuska (LL)

Emily Bogdon (D)

Katie Bonczewski (NW)

Brianna Brennan (D)

Bobby Brenner (SH)

Madison Budzak (LL)

Mark Bulford (D)

William Burke (NW)

Terri Calpin (HR)

Faith Christman (D)

Nicole Cragle (NW)

Daniel Edwards (CT)

Keirstyn Empfield (HS)

Molly Goodwin (T)

James Hercey (LL)

Garret Hopkins (T)

Nicole Jacobs (D)

Hope Jones (T)

Jackie Kalinosky (D)

Georgia Karpovich (NW)

Micah Kinney (CT)

Johanna Kiska (D)

Hailee Koytek (T)

Alexis Lanza (D)

Gabby Leonard (CT)

Alexandra McHale (SH)

Samantha Mihalko (LL)

Alexa Moyer (CT)

Miranda Nardone (ScrP)

Alexander Nichols (NW)

Erica OíHara (T)

Lexie Oster (D)

Nevaeh Ozack (NW)

Kaitlin Pasternak (T)

Kendra Pettis (T)

Rachel Price (LL)

Morgan Risch (D)

Abigail Ritz (T)

Elizabeth Ronca (T)

Bryan Rogers (NW)

Charlesie Rowles (T)

Derek Siperko (CT)

Cierra Snyder (LL)

Gabbie Stone (CT)

Rebecca Sweigart (T)

Sabrina Sudasky (NW)

Lexie Transue (T)

Madison Tremmel (T)

Cassidy Verbinski (NW)

Alicia Vincelli (D)

Grace Wakely (CT)

Michelle Wolfe (NW)

Madalyn Wright (LL)

11th Grade

Audrey Aristeo (D)

Aleah Ashton (LL)

Nicole Barto (LL)

Michael Casey (T)

Alijah Chamberlain (NW)

Angela Colbenson (T)

Sarah Fetscher (MCA)

Hannah Gildea (D)

Alexandria Glaush (T)

Katie Kostrobala (LL)

Ethan Krzysik (LL)

Angela Lockavich (LL)

Zachary Lencoski (NW)

Nicole Macko (T)

Jessica Martin (LL)

Brianna Mason (T)

Autumn McCrum (D)

Amber Miller (NW)

Halli Moyer (NW)

Emily Nast (MCA)

Katie Nelson (CT)

Jerry Ogurkis (D)

Crystalynn Richter (T)

Danielle Rittenhouse (CT)

Angeline Ruckle (NW)

Abby Saunders (CT)

Margaret Schmidt (D)

Celeste Spak (LL)

Natasha Stack (SH)

Erica Thomas (SH)

Julia Volansky (NW)

Sara Wakely (CT)

Nasira Wilder (D)

Gianna Williams (LL)

Portia Woodward (MCA)

Kyle Yagloski (D)

Kyrah Yurko (MCS)

12th Grade

Emily Andrews (SH)

Lauren Austin (LL)

Elizabeth Bartuska (LL)

Kiera Brown (SH)

Cheyanne Brucher (LL)

Maia Bulford (D)

Samantha Carfi (T)

Rachel Caudell (T)

Ashley Collura (SH)

Morgan Collura (SH)

Mason Crawford (T)

Sarah Daly (D)

Katelyn DeAnthony (D)

Shawn Deeds (LL)

Shayla DiPasquale (NW)

Abigail Driscole (T)

Joe Elias (T)

Grace Federo (CT)

Madeline Forba (HS)

Makayla Franko (T)

Grace Fulkersin (NW)

Michele Gill (D)

Matthew Gleco (NW)

Adam Grisham (NW)

Allie Harden (NW)

Emily Heltzel (D)

Tara Herman (NW)

Ezra Judge (NW)

Carolyn Kerkowski (LL)

Sara Beth Kottler (NW)

Anna Lehane (D)

Michelina Leonard (CT)

Devin Lindley (LL)

Erin May (D)

Nick Melnick (D)

Emily Mieczkowski (LL)

Sarah Miller (D)

Falon Nonnemacher (T)

Katie Noss (NW)

Sara Reichold (D)

Troy Reinert (D)

Marissa Rusinko (T)

Megan Rusonis (LL)

Justin Sarker (D)

Rachael Sarley (D)

Joelle Serafin (D)

Sara Shields (T)

Lauren Shission (SH)

Allie Stallard (D)

Sabrina Traver (T)

Jolee Treslar (D)

Lindsey Truskowski (NW)

John Walsh (T)

Sarah Warner (MCA)

Ashley Wertman (T)

Cheyenne Wildoner (NW)

Dylan Womelsdorf (NW)

Devonte Zagata (NW)

Text Box: 7th to 9th 
Grade Winners